מוצרי השיער החדשים של אינדולה באריזה ממוחזרת

מותג השיער אינדולה ישראל בצעד משמעותי לטובת איכות הסביבה משיק סדרת מוצרים חדשה NOW ACT המבוססת על פורמולות עם רכיבים טבעיים ללא מלחים שמנים מינרלים, סולפטים סיליקונים וצבעים מלאכותיים, המשווקים באריזה ממוחזרת.


מהלך זה נעשה בשיתוף עם בנק הפלסטיק העולמי, שנלחם בזיהומים סביבתיים, ונמצא בראש המלחמה לעצירת הזיהום הסביבתי מחומרי הפלסטיק.

מותג השיער אינדולה עם נבחרת מעצבי השיער שלה בכל העולם, ועכשיו גם כאן בישראל, מצטרפים "למלחמה" יחד כקהילה מאוחדת במטרה לשמור על כדור הארץ מפני תהליכי זיהום הסביבתיים.

מנכ"ל אינדולה ישראל דודי איבגי

ישראל נחשבת בין המדינות הראשונות להשקת המהלך של מותג השיער אינדולה בעולם. במסגרת השינוי, המותג יטמיע אצל כל לקוחותיו את חשיבות המחזור במטרה לקדם אג׳נדה של קיימות וצמצום השימוש בפלסטיק.

סדרת NOW ACT החדשה מונה מגוון רחב של מוצרים בסדרה: טיפוח, חפיפה, עיצוב והגדרה, טקסטורות, ״פיניש״, כלל המוצרים עשויים מנוסחאות עדכניות, פורמולה טבעונית, רכיבים טבעיים בין היתר תמצית זרעי צ׳יה ושמן אבוקדו. טווח ממוצע המחירים נע בין: 89 ₪ ל-229 ₪.

ניתן יהיה לרכוש את מוצרי הסדרה במספרות ברחבי הארץ, כאשר מותג אינדולה מעניק ללקוחות 20% הנחה במעמד הקניה הראשונה בסלון.

הלקוחה תתבקש לסרוק QR קוד שיהיה מפורסם במספרות שיציעו למכירה את המוצרים, והיא תוכל לממש במקום ללא תנאי את ההנחה המיוחדת.

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

"מורגנה" - הגלידריה הטבעית החדשה

תצוגת האופנה של "החממה PROJECT וטופולסקי-רצף"

חדשות המדף: סדרת סופר פוד, מסכה לעור הפנים, קרם לתינוקות, סרום חדשני, כוסות מעבר לפעוטות, צמחי מרפא לבעיות עיכול