מוצרי מאפה של "מאפיית אריאל" לפסח

לשפשף את העיניים ולא להאמין. כאשר אתה פוגש את ליין מוצרי המאפה של "מאפיית אריאל" לפסח, אתה מתמלא בשמחה לגלות שכל המאכלים אותם אנחנו רגילים לאכול במהלך השנה, עברו הסבה לגירסת כשל"פ.

חברת "מאפיית אריאל", המתמחה במוצרים כשרים לפסח, משיקה לרגל החג מגוון מוצרים רחב שטרם נראו על המדף: ג'חנון, מלאווח, בורקס גבינה, בורקס תפוח אדמה, בורקס פיצה ובצק עלים.

החברה מציעה גם ליין של לחמניות כשרות לפסח, הכולל שישיית לחמניות ולאפה הראשונה מסוגה בשוק, סדרת עוגות כשרה לפסח הכוללת עוגה בטעם שוקולד, עוגת שיש ועוגת וניל עם שטרויזל וכן סדרת עוגות ועוגיות פרימיום, מבחר עוגות פרמיום כשרות לפסח בהן עוגת אספרסו, עוגת שוקוצ'יפס ואגוזים ועוד, וכן מאפינס וסדרה של עוגיות מיוחדות.

סדרת המאפים הכשרה לפסח של מאפיית אריאל כוללת:

ג'חנון כשר לפסח

ג'חנון איכותי, בטעם של אפייה ביתית ובמתכון מקורי של מאפיית אריאל, ללא גלוטן, ללא חומר משמר, מוגש קפוא באריזת 600 גרם (14 יחידות).

מלאווח כשר לפסח

מלאווח איכותי, בטעם של אפייה ביתית ובמתכון מקורי של מאפיית אריאל, ללא גלוטן, ללא חומר משמר, מוגש קפוא באריזת 600 גרם (6 יחידות).

בורקס גבינה, בורקס תפוח אדמה, בורקס פיצה כשר לפסח

בורקס איכותי, בטעם של אפייה ביתית ובמתכון מקורי של מאפיית אריאל, במילוי עשיר של גבינה, תפוח אדמה ורוטב פיצה, ללא גלוטן, ללא חומר משמר, מוגש קפוא באריזת 600 גרם (18 יחידות).

בצק עלים כשר לפסח 

בצק עלים איכותי, בטעם של אפייה ביתית ובמתכון מקורי של מאפיית אריאל, ללא גלוטן, ללא חומר משמר, מוגש קפוא באריזת 450 גרם (3 יחידות).

סדרת העוגות הכשרה לפסח:

בסדרה תמצאו עוגה בטעם שוקולד, עוגת שיש, עוגת שוקוצ'יפס ועוגה בטעם וניל עם שטרויזל, ללא חשש קטניות, ללא צבעי מאכל, המשווקת באריזת נוחות של 350 גרם.

חברת "מאפיית אריאל" הוקמה לפני כ- 25 שנה, בקונספט של מאפיות שכונתיות. החברה מפעילה 26 סניפים ברחבי הארץ, בשיטת זכיינות. כמו כן מוצרי החברה משווקים ונמכרים ברשתות המזון ברחבי הארץ, בשוק המוסדי והפרטי ובסניפי הרשת.

כשרות מוצרי המאפה בהשגחת בד"ץ בית יוסף והרבנות פ"ת.

כשרות העוגות ללא חשש קטניות, בהשגחת חת"ם סופר. 

מחיר מומלץ לצרכן: כ- 22-24 ₪ לאריזת ג'חנון, מלאווח, בורקס (600 גרם), כ-11 - 13 ₪ לעוגה באריזת 350 גרם, וכ 17-1 ללחמניות כשל"פ.

להשיג ברשתות המזון, ובסניפי רשת "מאפיית אריאל" ברחבי הארץ.

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

"מורגנה" - הגלידריה הטבעית החדשה

תצוגת האופנה של "החממה PROJECT וטופולסקי-רצף"

חדשות המדף: סדרת סופר פוד, מסכה לעור הפנים, קרם לתינוקות, סרום חדשני, כוסות מעבר לפעוטות, צמחי מרפא לבעיות עיכול