חדש: קרם ידים מבית ניוטרוג'ינה וקרם פנים לנוער מבית ד"ר עור

 

חדש: קרם ידיים וקרם רב שימושי מבית ניוטרוג'ינה

מוצרי נוטרג'ינה הם מאז ומעולם חלק מחווית הטיפוח שלנו, על כל מיגוון המוצרים שהם מייצרים. אין בית בו לא תמצאו מוצרים שלהם, וזאת מאז ומתמיד.

הפעם ניסינו מוצרים חדשים שלהם: קרם ידיים וקרם רב שימושי.

בתקופה בה שהינו זמן רב בבית, השינוי בטמפרטורות והניקוי המתמשך עם ג'ל אלכוהולי וחומרי חיטוי לידיים, לבטח שיבשו את מחסום ההגנה הטבעי של העור שלנו. 

זו הסיבה שהשנה, כחלק מחגיגות ה-50, משיק מותג ניוטרוג'ינה את קרם הלחות להיגיינת הידיים HAND CREAM MOISTURIZING & HYGIENE, המעניק 2 פעולות חיוניות במוצר אחד.

הקרם החדשני מותיר את העור לח בזכות הגליצרין, ובמקביל תורם להיגיינת הידיים בזכות תכולת האלכוהול. הקרם מציע לחות לאורך זמן, ואינו דביק או שמנוני.

50 שנים למורשת הנוסחה הנורווגית:

מורשת עולמית זו מגיעה מהשנים שלאחר מלחמת העולם השנייה, כאשר לויד קוצן, ששנים מאוחר יותר יהיה נשיא ניוטרוג'ינה, היה עד להגעתה של סירת דייג והופתע מההבדל בין מצב העור של הדייגים על הפנים ועל הידיים.

בעוד פניהם התיישנו ונסדקו מהתנאים הקיצוניים שבהם עבדו, ידיהם נותרו בריאות וחלקות במיוחד. הסוד: שמן שזוקק מדגים.

שנים לאחר מכן, הוא החל בתהליך ליצירת קרם ידיים המבוסס על הסוד הזה ויצר את קרם הידיים Neutrogena Norwegian Formula® Hand Cream, שהכיל מרכיבים חדשים, וגם את כל החוכמה ששמרה על הידיים של הדייגים הנורווגים בתנאים הקיצוניים.


מחירים:

כל קרמי הידיים יימכרו במחיר מומלץ לצרכן 29.90 ש"ח

קרם רב שימושי מרגיע לעור ולפנים Neutrogena Deep Moisture Comfort Balm  שקלים מחיר מומלץ לצרכן  -  36.90ש"ח

ניתן להשיג ברשתות השיווק והפארם.

 

 קרם BB בסדרת YOUNG מבית ד"ר עור, המתאים עצמו לגוון העור

קיימת חשיבות רבה לשמירה על שגרת טיפוח וטיפול בעור הפנים כבר מגיל ההתבגרות, ואנחנו עדים לכך שבני הנוער מחפשים פתרונות איכותיים המותאמים לעור שמן הנוטה לפצעונים, המאפיין לרוב גילאים אלו.

בחרנו לנסות את מוצרי ד"ר עור לנוער, המשיק מוצר חדש : YOUNG: BB CREAM YOUNG קרם קליל נטול שומן, המעניק לחות אופטימלית וגוון אחיד לעור הפנים, ומתאים במיוחד גם לעור הנוטה לפצעונים.

ההתאמה לגוון העור נעשית באמצעות מיקרו קפסולות של פיגמנטים, אשר משתחררים בעת המריחה, כך שמתאפשרת התאמה לכל גווני העור.

בניגוד לקרמי BB אחרים, המצריכים מהמשתמשת לבחור את הגוון שהולם אותה ביותר, הקרם החדש לא מצריך לבחור את הגוון, אלא מאפשר לכולן להשתמש באותו מוצר, אשר מתאים עצמו בצורה אופטימלית לגוון העור ומעניק כיסוי עדין וקליל.

הקרם עשיר ברכיבים המתאימים לשימוש בעור מעורב עד שמן הנוטה לפצעונים, כפי שמאופיין בגיל ההתבגרות, ומסייע לטשטש פגמים, אדמומיות וכתמי עור ומעניק לעור הפנים מראה טבעי, בריא ואחיד.

הקרם מטהר ומרגיע את העור, וגם מעניק לו מראה זוהר ורענן כולל הגנה מפני קרני השמש SPF30.

מחיר מומלץ לצרכן: 99.9 שקלים 30 מ"ל

ניתן להשיג את המוצרים ברשתות הפארם, בתי מרקחת פרטיים ובאתר דוקטור עור.

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

"מורגנה" - הגלידריה הטבעית החדשה

תצוגת האופנה של "החממה PROJECT וטופולסקי-רצף"

"קבקבי רונה" לקיץ 2021