מהפך לעור מבית ד"ר מוניקה אלמן

זה לא סוד שכולנו רוצים עור צעיר, קורן ונאה יותר. כולנו רוצים לעצור את שעון הזמן, ולהישאר צעירים לנצח, גברים ונשים כאחד.

ד"ר מוניקה אלמן, מחלוצות הרופאות בתחום רפואת העור והאסתטיקה בארץ, ומנחת "מילון היופי" בערוץ 10, לא מפסיקה לחדש לנו, והפעם היא יוצאת עם סדרת מוצרי טיפוח בעלי טכנולוגיה חדישה מתחום הדרמטולוגיה, אותם היא פיתחה באופן בלעדי.

ד"ר מוניקה אלמן

סדרת המוצרים הינה על בסיס תאי גזע, הנלקחים מנצרי עץ הארגן. בשילוב עם קומפלקס של חומרים, הם מגרים את העור לבנות תאים חדשים, ובכך לשפר את רקמות העור והנראות של הפנים.

הסדרה כוללת: קרם יום עם מקדם הגנה spf30, קרם לילה, סרום וקרם עיניים. 

ב-3 מרפאותיה מציעה ד"ר אלמן מגוון טיפולי יופי ופתרונות לבעיות של כל סוגי העור.

רשת מרפאות אסתטיקה ד"ר אלמן מציעה מגוון רחב של טיפולים בכל תחומי האסתטיקה והכירורגיה הדרמטולוגית, החל מטיפול במרקם העור וצבעו, יישור ומילוי קמטים, הסרת כתמים, הסרת קעקועים (בלייזר או בכריתה), כריתת שומות, נגעים וגידולי עור באמצעות טיפולים כירורגיים (לא מוז), הסרת שיער, טיפול בנימים, טיפול באקנה ובצלקות אקנה, מיצוק העור וטיפול בצלוליט ועד טיפולים קוסמטיים משלימים.

הרשת כוללת עשרות אנשי מקצוע מיומנים, בהם רופאים, אחיות, מטפלות וצוות אדמיניסטרטיבי, המלווים את המטופלים לאורך כל הטיפול, עובדה המעניקה תחושת ביטחון ותמיכה.

אומרת ד"ר אלמן: "למרות שטיפול אסתטי ממוקד בבעיה שלרוב איננה רפואית, הגישה במרפאות היא של רפואה לשמה, מקצועית ומבוקרת הטיפול נעשה תוך כדי שיתוף בין הרופא והמטופלים, במטרה להגיע לשביעות רצון ולתיאום ציפיות מלא.

במהלך 20 שנות הפעילות של רשת המרפאות, עברו בסניפי הרשת אלפי מטופלים מרוצים, שחזרו לטיפולים נוספים, והם למעשה כרטיס הביקור הטוב ביותר שניתן להציג.

ניתן להשיג את המוצרים בסניפי רשת המרפאות של ד"ר מוניקה אלמן (חיפה, תל-אביב וראשל"צ) או לרכוש באתר של ד"ר אלמן בקישור: https://www.elman.co.il/shop

 

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

"מורגנה" - הגלידריה הטבעית החדשה

תצוגת האופנה של "החממה PROJECT וטופולסקי-רצף"

חדשות המדף: סדרת סופר פוד, מסכה לעור הפנים, קרם לתינוקות, סרום חדשני, כוסות מעבר לפעוטות, צמחי מרפא לבעיות עיכול