לאהוב את שוקולד ריטר ספורט ב"חג האהבה"

כולנו אוהבים לאהוב את "חג האהבה", הנחגג בארץ ובעולם בתאריך שכבר חקוק לנו היטב במוחנו ובליבנו: 14 לפברואר. החגיגות לקראת יום מרגש זה, רק הולכות ומתעצמות מידי שנה. וטוב שכך.

אהבה היא תמיד מתוקה, ובתודעה שלנו מתוק תמיד מתקשר לשוקולד. העולם היום יותר מפעם מלא במגוון ענק של סוגי שוקולד, מכל הצבעים, הסוגים והטעמים. לעתים האדם הולך לו לאיבוד, כאשר עליו לבחור את הטוב ביותר מהמתוק המתוק הזה.

אנחנו החלטנו לפנק ולהתפנק עם אחד ממותגי השוקולד הידועים באיכותם בארץ ובעולם: שוקולד ריטר ספורט (Ritter Sport), סופר פרימיום הידוע ומוכר בזכות הטבלאות המרובעות שלו, ובזכות הטעמים הנפלאים הייחודים רק לו.

בשנת 1912 נוסד מפעל שוקולד ריטר בשטוטגרט בגרמניה, והראשונה שחשבה על שוקולד המורכב מריבועים, היתה קלרה ריטר אשתו של אלפרד מקים מפעל השוקולד. מתוך אהבה לבעלה, חיפשה קלרה דרך לשים לו שוקולד בכיס מעיל הגולף, אשר לא יישבר בזמן המשחק אותו מאד אהב, ומאז אימצנו כולנו באהבה את "שוקולד בריבוע" שלה.

מאז ועד היום שוקולד ריטר לא מפסיק להפתיע בטעמים הנפלאים והמצויינים שלו: שוקולד חלב במילוי קרם פרלין, שוקולד מריר במילוי מרציפן, שוקולד עם אגוזי לוז שלמים או שקדים מקורמלים, שוקולד חלב במילוי מוס קקאו ושוקולד במילוי קרם קוקוס. 

בנוסף, מספר פעמים בשנה משיק שוקולד ריטר טעמים אקסקלוסיביים במהדורות מוגבלות, כמו שוקולד חלב במילוי יוגורט תות, קרם מנטה, קרמל, קרם חמאה ולימון ועוד.

בישראל ניתן למצוא את שוקולד ריטר ספורט במגוון של 13 טעמים מובחרים, כאשר כל טעם עטוף באריזה בצבע ייחודי, קל לזיהוי ומגיע באריזה נוחה לפתיחה.

בכל יום בשנה כיף ליהנות משוקולד, ואם להמליץ אז רק על ריטר ספורט, ובמיוחד ב- Valentine's Day  - חג האהבה המעניק מתיקות לחיים של כל אחד מאתנו.

https://www.facebook.com/RitterSportIsrael  

   https://www.instagram.com/rittersport_il/  

#אהבה_בריבוע

#מפיצים_אהבה

#חג_אהבה_שמח

 


פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

"מורגנה" - הגלידריה הטבעית החדשה

תצוגת האופנה של "החממה PROJECT וטופולסקי-רצף"

חדשות המדף: סדרת סופר פוד, מסכה לעור הפנים, קרם לתינוקות, סרום חדשני, כוסות מעבר לפעוטות, צמחי מרפא לבעיות עיכול