מוצרי ד"ר פישר להגנה מהשמש

החשיפה היומיומית הרבה לשמש בקיץ עלולה לגרום לנזקים בעור בטווח הקצר ובטווח הארוך. על מנת להעניק לעור הגנה גבוהה ושמירה על מראה עור בריא, ד"ר פישר מציע חידושים בתחום ההגנה משמש תחת אולטרסול:

אולטרסול ספורט MAX קרם פנים לספורט ימי SPF50+

לספורטאים בינינו ד"ר פישר משיקים את אולטרסול ספורט MAX קרם פנים לספורט ימי, להגנה רחבה וגבוהה מאוד SPF50+ להגנה מקרני UVA ו-UVB ולסיוע בהגנה מפני קרינת ה-IR. הקרם מכיל קומפלקס אנטי אוקסידנטים ומועשר בפרו ויטמין B5 ללחות וריכוך העור.

תכולה: 50 מ"ל. מחיר מומלץ לצרכן: 49.90 ₪.

אולטרסול שמני הגנה בעלי מקדם הגנה SPF20

במהלך חודשי הקיץ, יש המעדיפים למרוח על גופם שמני הגנה מהשמש,  כדי להעניק לעור מראה מבריק וזוהר. לשם כך פיתחו מעבדות ד"ר פישר את סדרת אולטרסול שמני הגנה בעלי מקדם הגנה SPF20.

הסדרה כוללת שמן קוקוס, שמן אגוזים ושמן גזר המגיעים בניחוחות נעימים. המוצרים עמידים מאוד במים.

סדרת שמני ההגנה מוצעת לקראת עונת הקיץ הקרובה בבקבוקי ספריי נוחים מאוד לשימוש.

תכולה: 200 מ"ל, מחיר מומלץ לצרכן: 39.90 ₪.

סדרת אולטרסול MED:

החשיפה לשמש גורמת לנזקים גם שעות רבות לאחר החשיפה: סדרת אולטרסול MED אשר פותחה במעבדות המחקר של ד"ר פישר במיוחד לעור רגיש, בעלת קונספט ייחודי של הגנה יומיומית חיונית ומשלימה (24/7) מפני נזקי השמש.

הסדרה כוללת שילוב של מוצרים לעור רגיש להגנה גבוהה מאוד SPF50+ בזמן החשיפה לשמש, וקרם פנים משקם ייחודי המסייע בהגנה הטבעית של העור ובטיפול בנזקים הממשיכים להצטבר גם לאחר החשיפה לשמש.

בסדרה 4 מוצרים להגנה בזמן החשיפה לשמש Protect & Calm: תחליב גוף, ספריי שקוף, קרם פנים מועשר בלחות וקרם פנים המכיל מסנני קרינה מינרליים, כולם מעניקים הגנה גבוהה מקרינת השמש +50SPF, הגנה מקרני UVA ו-UVB  ומכילים קומפלקס ייחודי של רכיבים אקטיביים להרגעת העור. הסדרה כוללת קרם פנים Repair המיועד לשימוש לאחר החשיפה לשמש -  לאחר החשיפה לשמש קיים חלון הזדמנויות קצר בו הגוף נלחם על מנת שנזקי השמש לא יתקבעו ב-DNA. קרם פנים Repair הייחודי הינו קרם משקם עוצמתי המסייע בחיזוק ההגנה הטבעית של העור מפני נזקי השמש.

ד"ר פישר ממליץ הדרכים הנכונות להגנה מהשמש:

1.       יש למרוח על העור כמות מספקת של תכשיר ההגנה ובמיוחד יש לתת דגש לאזורים החשופים ביותר לשמש כמו פנים, צוואר, חזה, זרועות ורגליים.

2.       את פעולת המריחה בתכשיר ההגנה יש לבצע כ- 30-15 דקות לפני החשיפה לשמש, באופן אחיד, ובשכבה מספקת עד לכיסוי מלא.

3.       חשוב מאוד לחדש את המריחה בכל שעתיים בעת החשיפה, על מנת שההגנה תהיה אפקטיבית.

4.       במקרים של הזעה, כניסה למים וניגוב העור במגבת, מומלץ להימרח שוב.

ד"ר פישר אולטרסול הינו מותג ההגנה הנמצא בחזית הפיתוח המדעי של תחום ההגנה נגד שמש. מעבדות המחקר הינן בעלות מומחיות של למעלה מ-40 שנה וממשיכות לחדש מידי שנה את תחום ההגנה נגד השמש. 

 

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

"מורגנה" - הגלידריה הטבעית החדשה

תצוגת האופנה של "החממה PROJECT וטופולסקי-רצף"

חדשות המדף: סדרת סופר פוד, מסכה לעור הפנים, קרם לתינוקות, סרום חדשני, כוסות מעבר לפעוטות, צמחי מרפא לבעיות עיכול