סדרת המיצים הטבעיים החדשה של "פרימור"


 

כל משקה חדש היוצא לשוק, שהינו משקה בריאות הכולל מגוון פירות מהטבע – תמיד מלהיב את אלה הדואגים לבריאותם, ובצדק.

הפעם ניסינו את הסדרה האדומה החדשה של "פרימור" - סדרה של 3 מיצים סחוטים טבעיים הכוללת: מיץ תפוח רימון סלק ולימון, מיץ תפוח ודובדבן ומיץ תפוח וחמוציות. 

שי שלו, מנהל מותג "פרימור": "בשנים האחרונות זיהינו ביקוש הולך וגובר לטעמים המבוססים על פירות אדומים, ושלהם מנוכסים תכונות בריאותיות מגוונות וכן שילוב של פרי וירק. הצרכן מחפש טעמים ושילובים חדשים ומעניינים, עם תכונות פונקציונאליות, במיוחד לאחר תקופת הקורונה, לכן בחרנו להתמקד במיצים מבוססי פירות אדומים העשירים בערכים תזונתיים חשובים ומטיבים, יחד עם ירק המייצרים חווית טעם מפתיעה".

סדרת המיצים האדומה מבוססת על פירות אדומים הידועים בתרומתם לבריאות, בהם דובדבן, חמוציות, סלק, רימון - מזונות הנחשבים לעשירים בנוגדי חמצון, ומטיבים בשמירה על הבריאות.

על אף חמיצות הפירות האדומים, הטעמים מפתיעים במתיקות המאוזנת שלהם. הטעמים החדשים נפלאים בשתייה וגם בערבוב עם קוקטיילים ושייקים.

המיצים ישווקו בבקבוקי 750 מ"ל וימכרו ברשתות המזון ברחבי הארץ. הם ילוו בקמפיין פרסום המשכי עם הפרזנטורית רוני סופרסטאר.

אהבנו את הסדרה האדומה החדשה, וגם הנסיינים שטעמו אתנו, התלהבו מהמורכבות הבלתי צפויה של הפירות, כי מי חשב שנאהב לשתות במשקה אחד מיץ תפוח, רימון, סלק ולימון?..ואכן אהבנו.

הסדרה האדומה מצטרפת למגוון המיצים הסחוטים והמצוננים של "פרימור", הכוללת מיץ תפוזים 100% סחוט טבעי, וכן מיץ רימונים 100% סחוט טבעי, הנחשב לפרי בעל הערכים התזונתיים הגבוהים ביותר.

כמו כן מייצרת פרימור מגוון רחב של משקאות קלים, מיצים ונקטרים מבוססי פרי, בעלי חיי מדף ארוכים וכן רכזי פירות לשוק המוסדי.

מחיר מומלץ לצרכן: כ- 10 – 15 ₪ לבקבוק 750 מ"ל.

כשרות חוג חתם סופר פ"ת והרבנות נחל שורק.

להשיג ברשתות המזון והחנויות המובחרות ברחבי הארץ

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

"מורגנה" - הגלידריה הטבעית החדשה

תצוגת האופנה של "החממה PROJECT וטופולסקי-רצף"

חדשות המדף: סדרת סופר פוד, מסכה לעור הפנים, קרם לתינוקות, סרום חדשני, כוסות מעבר לפעוטות, צמחי מרפא לבעיות עיכול