אסם-נסטלה עם מוצרים חדשים לשולחן החג

חג הפסח שופע ארוחות חג, החל מארוחה חגיגית בליל הסדר, ועד זו שלמחרת, ועד אלה שבחול המועד ובשביעי של פסח. צריך הרבה דמיון והרבה מוצרים, כדי לארגן ארוחות מעניינות וטעימות.

שמחנו לראות שאסם-נסטלה משיקה לחג הפסח מוצרים מעניינים, כמו רטבים כשרים לפסח, אטריות אורז מרובעות (rice flakes) בסגנון אסיאתי משובח וחטיף טורטיות תירס אפוי.

מביאים את המזרח לשולחן החג:

רוטב טריאקי ישדרג את מנות החג לצד עם אטריות האורז המרובעות, אשר יעניקו חוויה אסייתית אותנטית. אטריות האורז לאחר הבישול מתגלגלות סביב עצמן, ומתקבלת צורה של גליל המוסיף מרקם ייחודי למנה.

רוטב בסיס המעשיר כל תבשיל:

בעקבות בקשות מהצרכנים, אסם-נסטלה מחזירה את הרוטב בסיס שיכול להוות בסיס לרטבים שונים ומגוונים. לרוטב בסיס ניתן להוסיף מרכיבים כמו סויה, חלב קוקוס או שמן זית ופלפל וכך, לשדרג ולהקפיץ את מנות החג.

טורטייה מקסיקנית:

אסם משיקה חטיף טורטייה אפוי על בסיס תירס, המכיל שבע קלוריות ליחידה. חטיפי הטורטיות פריכים וקריספיים ויכולים להוות תחליף מצוין ללחם בארוחות השונות.

אסם- נסטלה: "סגמנט הרטבים נמצא בצמיחה מתמדת בשנים האחרונות עם גידול של עם גידול של 22%, וסגמנט הנודלס האסיאתי עם עלייה של כ-25% בשנה האחרונה. השקנו השנה  לא מעט מוצרים, כדי ליהנות מארוחת חג טעימה ומגוונת".

עבורי אטריות אורז עם טריאקי, הינן המנה המועדפת כל ימות השנה, והם לשמחתי יקשטו אצלי גם את שולחן החג כל ימי החג. ומי מאתנו לא זקוק לרוטב בסיס לכל תבשיל?..אני לא יכולה בלי. תוסיפו לכך את הטורטייה, שהיא תחליף ללחם בפסח - ואני מסודרת.

כשרות האטריות: כשרות בית יוסף לפסח אוכלי קטניות

כשרות הרטבים: כשרות בית יוסף ורבנות מקומית שדרות, לאוכלי קטניות.

כשרות החטיף: כשרות רבנות ראשל"צ לאוכלי קטניות.

להשיג ברשתות השיווק.

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

"מורגנה" - הגלידריה הטבעית החדשה

תצוגת האופנה של "החממה PROJECT וטופולסקי-רצף"

חדשות המדף: סדרת סופר פוד, מסכה לעור הפנים, קרם לתינוקות, סרום חדשני, כוסות מעבר לפעוטות, צמחי מרפא לבעיות עיכול