מיתוג חדש למוצרי השמן של ג'השאן

מאת: בלה דיאמנט

משק משפחת ג'השאן, היצרן הוותיק בישראל של שמן זית, משיק מיתוג חדש וייחודי תחת הסלוגן החדש "עושים כבוד לטבע", המבטא את ערכי המותג המציע מגוון מוצרים מהטבע.

סיפור המותג של משפחת ג'השאן הינו שילוב של מסורת בת מאות שנים, לצד פיתוח וחדשנות הנדרשים להמשך צמיחה, ומענה למגמות השוק ודרישות הצרכנים.

במסגרת המהלך, מציגה החברה סדרת פרימיום בפחים ובקבוקים של שמנים מזנים מובחרים בחמיצות נמוכה של עד 0.5%. חשוב לציין שכל מוצרי שמן הזית של ג'השאן נושאים תו איכות של מועצת הצמחים, הנמצאים רק על מוצרים שמקורם בישראל.

כל מוצרי החברה הינם באיכות הגבוהה ביותר בשוק. כך רכז הרימונים, סילאן חרובים, סירופ חרובים ועוד, כאשר כולם ללא תוספות סוכר, צבעי מאכל וחומרי טעם וריח.

בחברה פועלים בימים אלו גם על פיתוח מוצרים נוספים, שיצטרפו למשפחת המוצרים הגליליים בתקופה הקרובה. 

2 מרכזי המבקרים של ג'השאן בגליל מעניקים למטיילים לצפון חוויה ייחודית, ומהווים נקודת עצירה מרתקת:

1. מרכז מבקרים חדש לג'השאן בקדמת גליל:

במרכז המבקרים החדש מוקרן למבקרים סרט על הפקת שמן הזית בגליל, והמסורת המשפחתית בת 150 השנה.

בהמשך מתקיימת הרצאה על הסוגים השונים של שמני הזית, איך מזהים שמן זית איכותי, השימושים השונים במטבח ומהי הדרך הנכונה לאחסן שמן זית בבית. כמובן שניתן לטעום ממגוון שמני הזית והזיתים הגליליים.

בחנות הצמודה למרכז, יוכלו המבקרים לרכוש את שמני הזית, זיתים בזנים השונים, טחינה, תבלינים, תה אורגני, סוגי דבש וסדרת קוסמטיקה ייחודית המבוססת על שמנים ארומטיים בתוספת שמן הזית הגלילי המיוחד של המשפחה. כל ההיצע הזה הינו במחירים מיוחדים.

המרכז פתוח בכל יום בין השעות 08:00 עד 16.00 למעט בסופי שבוע. ניתן לתאם הגעה בטלפון 04-6797666.

2. מרכז המבקרים הותיק במושב כלנית:

מרכז הותיק בכלנית פתוח בכל יום כולל שבתות וחגים בשעות 09.00 – 17.00. במקום תוכלו לבקר בבית בד עתיק, לצד בית בד מודרני מהמתקדמים בישראל.

גם במרכז הוותיק פועלת חנות מפעל, בה ניתן לרכוש ממגוון מוצרי החברה ומציעה מבצעים מיוחדים. במקום קיים טאבון אבן מסורתי ממנו עולים ניחוחות מאפים גליליים מסורתיים, ובאולם ההקרנה מוקרן סרט על מורשת הזית הגלילי, תהליכי הגידול, המסיק וייצור שמן הזית. במקום שולחנות פיקניק לרווחת המבקרים.

בעונת המסיק, מסוף ספטמבר ועד לסוף נובמבר, ניתן לחזות בכל תהליכי עצירת השמן. לפרטים נוספים טלפון:050-7881481.

http://www.jahshan.co.il/

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

"מורגנה" - הגלידריה הטבעית החדשה

תצוגת האופנה של "החממה PROJECT וטופולסקי-רצף"

חדשות המדף: סדרת סופר פוד, מסכה לעור הפנים, קרם לתינוקות, סרום חדשני, כוסות מעבר לפעוטות, צמחי מרפא לבעיות עיכול