השיבה לבית הספר עם תיקים ואביזרים מבית דיסני

ואכן סופית הוחלט השבוע שחוזרים ללימודים. ההתרגשות גדולה אצל הילדים שהקורונה שיבשה להם את החיים לא מעט, והשמחה היא כפולה להגיע ללימודים עם תיקי הגב והאביזרים הנלווים שחיכו להם על המדפים.

מגוון תיקי הגב, קופסאות האוכל האישיות והאביזרים המשלימים עם דמויות של מארוול ודיסני, מבטיחים שהילדים יהיו מרוצים וההורים ירגישו בטוחים.

הילדים ישמחו לגלות השנה מגוון של תיקים בעיצובים רעננים, עם דמויות דיסני מהסרטים החדשים והקלאסיים מבית "קל גב", ביניהן "אנה ואלזה" מהסרט "לשבור את הקרח 2", מגוון גיבורי מארוול כמו 'קפטן אמריקה' וחבורת 'הנוקמים' וכמובן 'ספיידרמן' האלמותי, לצד מיקי ומיני מאוס המיתולוגיים, המגיעים השנה בטוויסט חביב: תיקים עם "אוזני" עכבר.

חשוב לציין שתיקי "קל גב" הינם אורטופדיים עם אפשרות לטרולי - ידית נשלפת וגלגלים להקלת המשקל והשנה עם פיתוח חדש: עגלת הנשיאה עשויה מחומרים קלים ואיכותיים, המאפשרים גרירה נוחה ונשיאה על הגב, ללא הצורך בניתוק העגלה.

חידוש נוסף הן רצועות מתיחה מסיליקון לכתפיות, העוזרות להגן על התיק בעת השימוש בעגלת נשיאה. חידושים אלו מקלים על המעבר בין תיק הגב לעגלת הנשיאה.

שמחנו למצוא בקולקציה תיקים רבים המגיעים עם משטחים זוהרים ומחזירי אור, השומרים על הבטיחות גם בהליכה בתנאי ראות גרועים.

מחיר מומלץ לצרכן לתיקי קל גב מארוול ודיסני: בין 269 - 399 ₪.

בדקנו גם את קולקציית תיקי הגב הפונה לגילאי הכיתות גבוהות יותר, הכוללת את האייקונים והסממנים הטרנדיים של מיקי ומיני מאוס והקומיקס של מארוול, כולם גם עם קלמרים תואמים.

מחירי מומלץ לצרכן לתיקי הבוגרים מארוול ודיסני: בין 169-239 ₪.

קופסאות האוכל האישיות חשובות ביותר לבריאותו של התלמיד, ומצאנו שערכת האוכל מבית "קל גב" כוללת נוסף על הקופסה עצמה, גם כיסוי הנסגר ברוכסן, השומר כך על טריות האוכל וניקיון התיק.

מחיר מומלץ לצרכן החל מ – 49.90 ש"ח ₪.

מחיר מומלץ לצרכן של בקבוקי שתייה 35 ₪. 

אביזרים משלימים לבית הספר במיתוג דיסני מבית פלפוט וסירקה:

מצאנו קולקציות חדשות מבית דיסני גם בתחום אביזרי הלימוד כמו קלמרים, עפרונות, מחברות, קלסרים ועוד במגוון עיצובים, ביניהן הנסיכות הקלאסיות של דיסני, גיבורי מארוול ומיקי מאוס וחברים בעיצוב פופאי וצבעוני.

מחירי האביזרים מבית סירקה הינם החל מ-5 ₪. מגוון אביזרי לימוד וכתיבה מבית פלפוט הינם במחיר מומלץ לצרכן: 5-50 ₪.

ניתן להשיג במגוון רשתות וחנויות כלי הכתיבה והפופ.

כחלק מקמפיין "חגיגה קסומה של נסיכות" המעודד תכונות של אומץ וטוב לב ולרגל שבוע הנסיכות הבינלאומי, הוציאה דיסני לאור מגוון מוצרי חזרה לבית הספר, עם דמויות נסיכות דיסני האהובות ומשפטי העצמה בעיצוב מודרני .

ניתן להשיג ברשת חנויות "תיק ותיק", במגוון רשתות וחנויות כלי הכתיבה ובאתר קל גב https://kalgav.co.il/

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

"מורגנה" - הגלידריה הטבעית החדשה

תצוגת האופנה של "החממה PROJECT וטופולסקי-רצף"

חדשות המדף: סדרת סופר פוד, מסכה לעור הפנים, קרם לתינוקות, סרום חדשני, כוסות מעבר לפעוטות, צמחי מרפא לבעיות עיכול